Към съдържанието

  •  

Update IPB 3.3.3 ПРОБЛЕМ


  • Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

#1 nbnbg

nbnbg

    Нов

  • Потребители
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 24 юни 2012 - 20:00

Здравейте, преди няколко дена направих на форума си "UPDATE" от 3.3.0 до 3.3.3, но веднага започнаха проблемите.
Имам един проблем, който ще запазя в тайна къде е точно, но съм сигурен, че е от датабазата, ако може някой да ми каже как точно да направя "UPDATA" на датабазата, моля без да ми казвате, "Изтегли новата датабаза и замествай"
Мисля, че трябва да има някакъв автоматичен "UPDATE" на датабазата, а ако няма здраве да е, ще се замества ръчно
Благодаря ви !

#2 Tishu

Tishu

    Darkness inside me ..

  • Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Уроци

Публикувано 25 юни 2012 - 11:37

Останах малко със смесени чувства след прочитането (няколко пъти) на мнението ти.

Както и да е.

Варианта е базата данни да не се е обновила е само ако е възникнал проблем при ъпдейта.Ако всичко е минало гладко там няма как да е от там.Това е автоматичния ъпдейт за които питаш.
Засега само това мога да кажа.Прекалено малко информация предоставяш и малко ми е трудно да открия иглата в копата сено :)

#3 nbnbg

nbnbg

    Нов

  • Потребители
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 25 юни 2012 - 12:04

Оправих се, DBManager ме оправи :)

#4 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 25 юни 2012 - 15:09

Останах малко със смесени чувства след прочитането (няколко пъти) на мнението ти.


И аз. Потребителят искаше и персонална помощ от мен, но нито има посочен форум (въпреки, че е задължително при регистрация!), нито описанието на проблема е изчерпателно! Съжалявам за което, ти си си виновен пич :)

#5 Dragomir

Dragomir

    SIMPLE

  • VIP
  • PipPipPip
  • 203 Мнения:
Уроци

Публикувано 25 юни 2012 - 17:53

И аз. Потребителят искаше и персонална помощ от мен, но нито има посочен форум (въпреки, че е задължително при регистрация!), нито описанието на проблема е изчерпателно! Съжалявам за което, ти си си виновен пич


Вечния проблем с профила, не се научиха тези хора. Нали за това е този ПРОФИЛ(информация за потребителя). :ag:


0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни