Към съдържанието

  •  

Подкрепете развитието на Invision BG


  • Влезте в профила си за да пишете
26 отговора на тази тема

#1 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 14 юли 2009 - 18:33

Ако сайтът Ви харесва и ви е бил от полза, можете да го подкрепите като дарите скромна сума :)Вие решавате колко. Единственото условие е да имате регистрация в Epay :rolleyes: Парите ще бъдат използвани единствено за удължаване на срока на домейна InvisionBG.com, както и на хостинга за период от още една година.За ваше улеснение, можете да използвате формата по-долу.Благодаря предварително :poklon:
ОписаниеСума
Помогнете за развитието на Invision BG BGN
Плащането се осъществява чрез ePay.bg


#2 eneos

eneos

    Напреднал

  • VIP
  • PipPipPip
  • 297 Мнения:
Уроци

Публикувано 16 юли 2009 - 16:09

Призовавам хората да помогнат кой с каквото може. С малко усилия беше подновен домейна за една година.
Може всеки да задели по няколко лева и да прати, за да го има този прекрасен сайт и форум!
Това няма цена! :thumbup:

#3 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 14 август 2009 - 22:30

"ICN" написа:
Ново намаление на цените от ICN.Bg!!!

При подновяване на услугата Ви при ICN.Bg в периода 01.08.2009 - 31.08.2009, спестявате до 38.77 лв./г.
Лятната промоция на ICN.Bg е Валидна за всички хостинг планове , без ограничение на периода за подновяване.
Ако в периода 01.08.2009 - 31.08.2009, подновите Вашия хостинг план, ще получите допълнителна отстъпка в размер на 15% с промо код summer09.
Повече за промоцията тук: http://www.icn.bg/de...=promotions#103


#4 eneos

eneos

    Напреднал

  • VIP
  • PipPipPip
  • 297 Мнения:
Уроци

Публикувано 16 август 2009 - 16:04

Ще помогна. :)
Призовавам и другите да направят скромни постъпления.
Трябва да се подкрепяме!
Създателите отделят за нас толкова ценно време. Трябва да им се отблагодарим. :)

#5 adri

adri

    Потребител

  • Потребители
  • PipPip
  • 58 Мнения:

Публикувано 22 октомври 2009 - 17:57

1 домейн струва само 18 лева за 1 година. Не ми е проблем да дам, но виждам че много форуми които са за помощ за IPB имат какви ли не езикови преводи и то напълно безплатно. На мен не ми пречи да е и на Английски честно казано. Но според мен би трябвало да има хора които пишат в форума и помагат на другите, а не кой колко пари е дал, защото ако 100 човека дадът по 10 лева нещата отиват към злоупотреба макар под форма на дарение. Без да се обижда който и да е това е мое мнение.
Да се гледа кой потребител колко коментари има и с какво подпомага форума и регистрираните тук. Има толкова реклами на форуми и т.н. защо не се иска пари за реклама, а пари за превод ?

Имаме 439 реални регистрирани потребители (активни) по 2 лева най малко всеки дори нещата отиват на бизнес , а не на домейн :)
А по принцип ще даде някой 2 лева ще свали езиковия пакет и ще го качи в rapidshare безмислено е това според мене, ще си го преведа сам благодаря въпреки всичко :)
Аз плащам 2 домейна и 1 хостинг и не съм искал пари от другите за това :)

#6 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 22 октомври 2009 - 19:23

Никакъв бизнес не е - за последните няколко месеца езиковия пакет го бяха свалили едва 75 човека.
Ако всеки беше дал по 1 лев, щях спокойно да платя хостинга за следващата година. Както съм споменал и в първия пост, средствата ще се харчат само за това и ще бъде даван отчет.
Просто в момента вече нямам възможност да давам средства за поддръжката на сайта, мога само да го развивам на административно ниво, което и правя.
Домейнът на форума е платен за 1 година, благодарение на единствения спонсор досега!
Остава хостинга...

Знам че доста форуми си правят собствен превод и.т.н. Щом имат време, възможности и знания - добре :)
Преводът, който се предлага тук обаче е качествен (смея да твърдя), смислен, възможно най-пълен и без нито една правописна грешка. Нещо, което не може да се каже за повечето опити за превод които срещам :)

#7 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 22 октомври 2009 - 22:22

Този сайт съм го направил защото този тип форуми са ми интересни и съм работил доста години с тях. В резултат на това натрупах доста опит, който реших да споделя с други, за да не се мъчат от нулата - като мен. Просто е Публикувано изображение
Както се вижда - няма реклами и не печеля нито лев от сайта. Следователно не виждам причина да наливам пари в него - ей така, от едното ми добро сърце :rolleyes:
Колкото до това какъв форум ползвам, какви модификации и.т.н., всичко не е направено за моя лична облага - вижда се каква е посещаемостта на форума...
Екипа на форума се състои само от 2 човека- аз и Tishu. Ами съжалявам, повечето от потребителите тук не подозират какви усилия се изискват за да се поддържа сайта постоянно обновен, с последните модификации, уроци и новини.
Не се оплаквам, споделям... :ad:

#8 eneos

eneos

    Напреднал

  • VIP
  • PipPipPip
  • 297 Мнения:
Уроци

Публикувано 23 октомври 2009 - 13:30

И аз споделям.
Ще подкрепим хоста на сайта, защото го смятам за слабо казано полезен. :)
Домейна вече платихме.
Но без реклама в днешно време човек е трудно да оцелее.
Така че се разработва система между IT сайтовете, които ще се подкрепят и ще помагат на хората, срещу скромна реклама на IT продукти, насочени към определената аудитория във форумите.
Хем полезно, хем приятно за всички!
Такава система отдавна работи успешно в авто форумите например.
Изисква се още малко време и търпение, защото нищо на този свят не става с магическа пръчка.
И тъй като стана въпрос за пари и за сумата от 1 лев, половината пишещи тук, ако бяха дарили поне 50 стотинки щеше да има за всичко.
Така че акъл всеки може да дава.
С най-положителни чувства. :)

#9 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 04 декември 2011 - 21:34

Домейнът на форума изтича в края на годината. Надявам се да помогнете с с по 2-3 лева за да го платим за следващата година.
Пуснал съм форма за плащане през Epay в начална страница. Ако форума ви е полезен, надявам се да помогнете.

#10 Vladi

Vladi

    Потребител

  • VIP
  • PipPip
  • 54 Мнения:
Уроци

Публикувано 08 декември 2011 - 03:40

Пусни един PayPal, не ползвам epay, най-малкото за труда за превода които го ползваме повечето потребители си заслужава да помогне човек.

Също говорихме за един скин със теб и така и не се обади :)

#11 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 08 декември 2011 - 09:09

Paypal: [email protected]

Благодаря на всички отзовали се и оценяващи сайта.

#12 eneos

eneos

    Напреднал

  • VIP
  • PipPipPip
  • 297 Мнения:
Уроци

Публикувано 10 декември 2011 - 01:47

Домейнът на форума изтича в края на годината. Надявам се да помогнете с с по 2-3 лева за да го платим за следващата година.
Пуснал съм форма за плащане през Epay в начална страница. Ако форума ви е полезен, надявам се да помогнете.


Дай ми банкова сметка, за да пратя парички!

#13 D-rA

D-rA

    Луд умора няма

  • Админи
  • PipPipPip
  • 1095 Мнения:
Уроци

Публикувано 10 декември 2011 - 02:54

Дай ми банкова сметка, за да пратя парички!

Явно е секретна... и аз я чакам от два дни :ae:

#14 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 10 декември 2011 - 12:23

Нямам банкова сметка. Оперирам само с микросметка в Epay и Paypal :)

#15 Vladi

Vladi

    Потребител

  • VIP
  • PipPip
  • 54 Мнения:
Уроци

Публикувано 10 декември 2011 - 19:06

Нямам банкова сметка. Оперирам само с микросметка в Epay и Paypal :)

Epay поддържат виртуална банкова сметка .т.е - Парите по тази сметка ще пристигат направо във epay.

#16 eneos

eneos

    Напреднал

  • VIP
  • PipPipPip
  • 297 Мнения:
Уроци

Публикувано 10 декември 2011 - 23:27

Epay поддържат виртуална банкова сметка .т.е - Парите по тази сметка ще пристигат направо във epay.


Тогава чакаме сметката.

#17 Vladi

Vladi

    Потребител

  • VIP
  • PipPip
  • 54 Мнения:
Уроци

Публикувано 11 декември 2011 - 04:55

Тогава чакаме сметката.

Ако и това не става ще ти дам моята сметка а пък аз ще му ги преведа на него по PayPal-а и пак ще свършим работа.

Естествено ще получиш копие от транзакциите.

#18 eneos

eneos

    Напреднал

  • VIP
  • PipPipPip
  • 297 Мнения:
Уроци

Публикувано 11 декември 2011 - 20:46

Съгласен.

#19 eneos

eneos

    Напреднал

  • VIP
  • PipPipPip
  • 297 Мнения:
Уроци

Публикувано 13 декември 2011 - 11:41

Ако и това не става ще ти дам моята сметка а пък аз ще му ги преведа на него по PayPal-а и пак ще свършим работа.

Естествено ще получиш копие от транзакциите.


Добре, дай ми твоята сметка.

#20 Vladi

Vladi

    Потребител

  • VIP
  • PipPip
  • 54 Мнения:
Уроци

Публикувано 13 декември 2011 - 14:36

Добре, дай ми твоята сметка.



Цък

Пусни ми емайла си да ти пусна справка после :)


0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни