Към съдържанието

•  

Проблем с база данни версия 4.1.13.2

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

#1 talibana

talibana

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 17 юли 2016 - 23:38

Здравейте! Тъй като се канех преди време пренинах и аз от 3.4.8 до 4.1.13.2,обаче доста ядове,още при самото конвертиране на базата данни ми създаде доста ядове,като цяло при конвертирането от старата база към новата доста от мненията на хората стоят като празни в темите смисъл празно съобщение показва,и това са над 5000 мнения са така,и направо се чуда какво да правя има ли някакъв вариант през phpmyadmin да изтрия таблицата с коментарите и да заредя старата от 3.4.8,като преди това ще направя дъмп да видя каква е структурата на новата спрямо старата и да се направят промени и да се върнат мненията,но и този вариант който си го мисля,може и да не стане защото след като съм конвертирал може да излезнат на маймуница и съм до там.

Следващ проблем е с youtube линк,след като го пусна в темата самия прозорец на видеото е твърде голям,има ли начин от някъде да го оразмеря да размер който аз искам,защото гледам доста неща ги няма от 3.4.8 версията.

#2 D-rA

D-rA

Луд умора няма

• Админи
  • PipPipPip
  • 1093 Мнения:
Уроци

Публикувано 18 юли 2016 - 10:59

php версия?
Преди конвертиране провери ли с този файл?

За видеото:
System - Settings - Posting - General:  Images & Videos->Maximum video width

#3 talibana

talibana

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 18 юли 2016 - 23:35

php версия?
Преди конвертиране провери ли с този файл?

За видеото:
System - Settings - Posting - General:  Images & Videos->Maximum video width

Да преди да конвертирам пробвах този файл и всичко беше наред,но незнам какво да правя дали въобще да се занимавам...

За видеото стана всичко е точно вече.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни