Към съдържанието

  •  

Зацикляне при изпращане на ЛС или публикация на пост


  • Влезте в профила си за да пишете
7 отговора на тази тема

#1 Vladi

Vladi

    Потребител

  • VIP
  • PipPip
  • 54 Мнения:
Уроци

Публикувано 10 октомври 2014 - 01:48

Здравейте колеги

 

От известно време при публикуване на пост или изпращане на ЛС, то страницата ми замръзва, и се започва едно циклене... понякога не изпраща ЛС-то и се налага да го изпратя отново, проблема го имам само тук. 

 

Пускам темата за да попитам друг има ли го този проблем ? Някое mod_security rules да не прави проблеми, защото аз имах подобен проблем при едни правила на моя сървър със mod_security.

 

 

Поздрави

Влади. 

 

 



#2 pewdiepie

pewdiepie

    Напреднал

  • Потребители
  • PipPipPip
  • 199 Мнения:

Публикувано 10 октомври 2014 - 06:19

То и InvisionBG (този форум) е почти същата работа...Трябва да чакаш 5 минути да прати лично,да се хареса пост или да се публикува такъв...Понякога дори и да затвроиш страницата се отчита направеното нещо....Пиша това ,за да знаят ако се намери решение на проблема в тази тема ,че и на тях ще им е нужно.



#3 D-rA

D-rA

    Луд умора няма

  • Админи
  • PipPipPip
  • 1095 Мнения:
Уроци

Публикувано 10 октомври 2014 - 11:30

Проблемите от този характер се предизвикват на системата за уведомления - а тя ползва мейл сървъра към домейна. Ако се ползва SMTP доста често се случва.

С PHP мейл няма проблем.

Проверете си мейл изпращанията - има опция за тестов мейл - ако се бави или не работи това е проблема и с публикациите.

Тук също има проблем с мейл сървъра / но има и други фактори - т.е. работи се по въпроса/.



#4 jair

jair

    Напреднал

  • VIP
  • PipPipPip
  • 126 Мнения:

Публикувано 10 октомври 2014 - 21:33

Аз имах подобен проблем със социалните икони, които таймаутваха целите съобщения. Като ги спрях проблема изчезна. 



#5 Vladi

Vladi

    Потребител

  • VIP
  • PipPip
  • 54 Мнения:
Уроци

Публикувано 16 октомври 2014 - 16:42

Здравейте

 

Извинявайте, не съм се изразил правилно в поста ми, аз говорех конкретно за този форум, че само тук срещам проблема и е дразнещо. 



#6 D-rA

D-rA

    Луд умора няма

  • Админи
  • PipPipPip
  • 1095 Мнения:
Уроци

Публикувано 16 октомври 2014 - 17:04

Проблема е известен, чака се когато Тишо има време да си погледне сървъра :ad: 



#7 Tishu

Tishu

    Darkness inside me ..

  • Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Уроци

Публикувано 17 октомври 2014 - 12:50

Ще го оправя скоро, съжалавям за този проблем, но имам доста лична работа и проблеми и нямам много много време, но му се вижда края вече и ще се оправят нещата ;)



#8 Tishu

Tishu

    Darkness inside me ..

  • Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Уроци

Публикувано 28 октомври 2014 - 22:11

case close :)

 

Проблем може да има с abv само, но това вече не е от мен. За инфо:

 

Oct 28 21:01:39  sendmail[31973]: s9SJ1OLu031971: to=<*****@abv.bg>, delay=00:00:14, xdelay=00:00:14, mailer=esmtp, pri=120512, relay=smx.abv.bg. [194.153.145.75], dsn=4.7.1, stat=Deferred: 450 4.7.1 <******@abv.bg>: Recipient address rejected: Service is temporarily unavailable. Please try again later.




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни