Към съдържанието

•  

- - - - -

Търся модификации

• Влезте в профила си за да пишете
10 отговора на тази тема

#1 mjelqzkov

mjelqzkov

Напреднал

• Потребители
  • PipPipPip
  • 136 Мнения:

Публикувано 15 април 2014 - 19:27

Здравейте,

Търся няколко хуука от бая време, но все не мога да попадна на точния :(. Първия хуук, който търся е защита от проксита. Спомням си преди като имах 2.3x версията имах подобен, където като цъкне регистрация чрез прокси и не можеше, защото го индентифицираше като прокси. Дали има нещо подобно? Втория хуук, който турся е дали има някаква опция за автоматично запаметяване на текста. Примерно да речем пишеш 4-5мин текст, но случайно ти прекъсва интернета или поради някакви други причини се изтрива, то той да се запаметява автоматично в някакъв личен notepad да речем и да имаш възможност да го използваш до 30мин. този текст.

#2 jair

jair

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 124 Мнения:

Публикувано 16 април 2014 - 12:35

Относно втората опция, IPB автоматично го прави и периодично можеш да видиш кога последно набрания текст е запаметен. Ако пишеш текст и да речем затвориш браузера, когато влезеш пак в същата тема долу вляво пише "Последно запазено" и като цъкнеш там изкарва съдържанието на запазеното. 

Не работи 100% перфектно де, но върши работа от време на време:

2014-04-16_12-34-05.png

2014-04-16_12-35-20.png

#3 mjelqzkov

mjelqzkov

Напреднал

• Потребители
  • PipPipPip
  • 136 Мнения:

Публикувано 16 април 2014 - 14:39

Относно втората опция, IPB автоматично го прави и периодично можеш да видиш кога последно набрания текст е запаметен. Ако пишеш текст и да речем затвориш браузера, когато влезеш пак в същата тема долу вляво пише "Последно запазено" и като цъкнеш там изкарва съдържанието на запазеното. 

Не работи 100% перфектно де, но върши работа от време на време:

2014-04-16_12-34-05.png

2014-04-16_12-35-20.png

Интересно или аз съм сляп или не съм го включил. Не ми е излизало подобно съобщение. А и на какъв интервал може да се прави?

#4 jair

jair

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 124 Мнения:

Публикувано 16 април 2014 - 18:16

Няма настройки, интервала вероятно може да се променя само ако се забиеш в сорса. Просто не си обърнал внимание, има си го, тръгни да пишеш по-дълго мнение и по някое време ще изскочи съобщението :)

#5 mjelqzkov

mjelqzkov

Напреднал

• Потребители
  • PipPipPip
  • 136 Мнения:

Публикувано 16 април 2014 - 19:55

Няма настройки, интервала вероятно може да се променя само ако се забиеш в сорса. Просто не си обърнал внимание, има си го, тръгни да пишеш по-дълго мнение и по някое време ще изскочи съобщението :)

Да видях го, но не е особено ефективно :D. Ако се замисли такъв хуук, какъвто написах ще е нещо много модерно и актуално.

#6 mjelqzkov

mjelqzkov

Напреднал

• Потребители
  • PipPipPip
  • 136 Мнения:

Публикувано 05 октомври 2014 - 16:47

Здравейте,

За да не отварям нова тема реших да използвам тази отпреди няколко месеца. Търся няколко модификации. Едната е свързана с точки на мнения, теми и т.н. Т.е да се дават определени точки на мнение , на тема , на качена репутация и т.н. Мисля, че имаше нещо подобно с някакви кредити, но не мога да ги открия. Не ме интересува дали е платено или е free стига наистина да се намери. Другото, което търся е нещо подобно на банка, където да могат да съхраняват тези кредити или точки и да се трупат там с лихва и т.н. Същеструва ли подобно нещо? Благодаря много предварително!

#7 D-rA

D-rA

Луд умора няма

• Админи
  • PipPipPip
  • 1088 Мнения:
Уроци

Публикувано 05 октомври 2014 - 17:57

Явно търсиш това :ad:

Сайт на авторите.

Регистрирай се, качи в галерята им повече снимки и ще получиш достатъчно кредити да си платиш изтегляния които си харесаш.

#8 mjelqzkov

mjelqzkov

Напреднал

• Потребители
  • PipPipPip
  • 136 Мнения:

Публикувано 05 октомври 2014 - 18:16

Т.е самата модификация е следната:

http://community.inv.../7006-icredits/

Така ли е? Или се бъркам?

#9 D-rA

D-rA

Луд умора няма

• Админи
  • PipPipPip
  • 1088 Мнения:
Уроци

Публикувано 05 октомври 2014 - 19:25

Не, не е това - това което съм линквал е ibEconomy - цяла система за точково стимулиране на потребителите

#10 mjelqzkov

mjelqzkov

Напреднал

• Потребители
  • PipPipPip
  • 136 Мнения:

Публикувано 05 октомври 2014 - 22:05

Ами къде точно мога да я намеря за Download или да я купя?

#11 D-rA

D-rA

Луд умора няма

• Админи
  • PipPipPip
  • 1088 Мнения:
Уроци

Публикувано 05 октомври 2014 - 22:48

Изпрати ми на лични мейл адрес и ще ти я дам - аз я теглих от сайта им - по-горе ти написах как /нищо кеш няма/

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни