Към съдържанието

•  

Интернационална Гейминг Лига

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

#1 VeZ.

VeZ.

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 43 Мнения:
Уроци

Публикувано 08 март 2014 - 17:05

Здравейте драги съфорумници.

Някой от вас може би ме познават от преди няколко години когато бях по-активен във форума,

но да оставим това. Казвам се Кристиян и съм на двадесет години уча и работя в Торонто, Канада от почти три години насам.

Преди около две-три седмици ми хрумна една бизнес идея, която мисля да опитам да развия. Както гласи заглавието на темата

сами се досещате, че става въпрос за Гейминг Лига (Gaming League). Почти съм сигурен, че ще има голяма успеваемост в подобна сфера поради факти, който не мисля да разскривам. Поради този факт ще ми трябва администратор с голям опит в администрирането на форумната система IP. Board, също така да има опит с леки повърхности промени по самият дизайн на теми.

Информация за проекта, имам закупен hosting, domain, SSL certificate за период от една година на стойност от "Общо: 321.55 лв. с ДДС".

Обмислям да закупя официален Suite core + IP.board (175$) + Nexus (75$), което прави допълнителни 250 долара, който ще бъдат вложени към проекта.  Също така обмислям да регистрирам комания на Канадска територия, която да седи официално зад самит проект. Когато нещата потръгнат ще бъдат направени договори с едни от най-голямите фирми в гейминг сферата за предоставяне на реални комютърни периферии освен паричните награди, който ще бъдат предоставяни от мен за самите победители в дадено състезание.

Може би ще има заинтересовани съфорумници, който биха желали да ударят едно съпорт рамо.

Изискваня както споменах малко по-горе са, отлични познания със форумната система, повърхносно модифициране на визуалната част на самият форум. Английският език е предимство поради причината, че става дума за Интернационален проект. Възможност за обективна и градивна критика от ваша страна за действия, който предприемам също така ще бъдат от полза. Ще има заплащане в бъдещте (малак период от време докато направим тъй нареченият буум). Можете да напишете малко информация за самите вас тук в самата тема или, ако искате да запазите конфеденциалност можете да ми пишете на лично съобщение.

Поздрави, Кристиян.

#2 poznai

poznai

IP.Board user

• VIP
  • PipPipPip
  • 415 Мнения:
Уроци

Публикувано 08 март 2014 - 21:15

За един по-раздвижен сайт, мисля, че ще ти е нужен и IP.Content, но не знам кой ще се наеме да ти помага за него.

#3 Beatfan

Beatfan

Invisionizer

• Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 08 март 2014 - 22:12

poznai, ти си спеца там , значи може ти да се заемеш :) 

#4 poznai

poznai

IP.Board user

• VIP
  • PipPipPip
  • 415 Мнения:
Уроци

Публикувано 09 март 2014 - 17:59

То не става много ясно какво точно се иска и какво се предлага :)

#5 Beatfan

Beatfan

Invisionizer

• Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 09 март 2014 - 19:43

Е - предлага някакви пари, ама после .. ако потръгне :P

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни