Към съдържанието

  •  

Проблем с хостинга


  • Влезте в профила си за да пишете
8 отговора на тази тема

#1 pewdiepie

pewdiepie

    Напреднал

  • Потребители
  • PipPipPip
  • 199 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2013 - 19:29

Купих си хостинг и имам проблем... Просто купих го  и въведох домейн но просто като се опитам да отворя сайта от купения хостинг не ми се отваря това което качвам а някакво синьо което не си го обяснявам сайта който купих е http://softwaresssforum.com



#2 Tishu

Tishu

    Darkness inside me ..

  • Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Уроци

Публикувано 28 ноември 2013 - 21:41

Препоръчвам ти да се обърнеш към хостинг компанията ти, които могат да ти предоставят насоки и отговори на проблема ти. Не е свързан с IPB системата :)



#3 D-rA

D-rA

    Луд умора няма

  • Админи
  • PipPipPip
  • 1095 Мнения:
Уроци

Публикувано 28 ноември 2013 - 21:54

Купих си хостинг и имам проблем... Просто купих го  и въведох домейн но просто като се опитам да отворя сайта от купения хостинг не ми се отваря това което качвам а някакво синьо което не си го обяснявам сайта който купих е http://softwaresssforum.com

Домейна кой ти го регистрира?

Ако е регистриран - то се обърни към хоста да го насочат към хоста който си купил.


PP. Инфото от whois казва че няма такъв регистриран домейн


Domain names in the .com and .net domains can now be registered
with many different competing registrars. Go to http://www.internic.net
for detailed information.

No match for "SOFTWARESSSFORUM.COM".
>>> Last update of whois database: Thu, 28 Nov 2013 18:40:18 UTC 


#4 IPFaN

IPFaN

    Потребител

  • Потребители
  • PipPip
  • 50 Мнения:

Публикувано 29 ноември 2013 - 07:28

Просто човека си е купил хостинг. И е въвел основен домейн .. И си мисли, че има и купен домейн. И аз бях така първия път :DD



#5 pewdiepie

pewdiepie

    Напреднал

  • Потребители
  • PipPipPip
  • 199 Мнения:

Публикувано 29 ноември 2013 - 08:00

Просто човека си е купил хостинг. И е въвел основен домейн .. И си мисли, че има и купен домейн. И аз бях така първия път :DD

  точно така само ти ме разбра и сега какво да правя на ново ли да купувам?



#6 D-rA

D-rA

    Луд умора няма

  • Админи
  • PipPipPip
  • 1095 Мнения:
Уроци

Публикувано 29 ноември 2013 - 11:20

  точно така само ти ме разбра и сега какво да правя на ново ли да купувам?

Хоста е като къщата/ домът който си си купил, домейна е като адресът/ улицата където е този дом.

Купил си хост, поръчваш и си купуваш и домейн /има проверка за свободност на избрано име/ - годишно домейна е около 20 лв.

След като си платиш домейна, около 24 часа - той става видим от dns сървърите по света - ще го видиш и ти.

Но това най-добре го направи към хост компанията ти - за да те обслужат комплексно.



#7 pewdiepie

pewdiepie

    Напреднал

  • Потребители
  • PipPipPip
  • 199 Мнения:

Публикувано 29 ноември 2013 - 15:16

Хоста е като къщата/ домът който си си купил, домейна е като адресът/ улицата където е този дом.

Купил си хост, поръчваш и си купуваш и домейн /има проверка за свободност на избрано име/ - годишно домейна е около 20 лв.

След като си платиш домейна, около 24 часа - той става видим от dns сървърите по света - ще го видиш и ти.

Но това най-добре го направи към хост компанията ти - за да те обслужат комплексно.

много благодаря за подробното обяснение



#8 Tishu

Tishu

    Darkness inside me ..

  • Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Уроци

Публикувано 29 ноември 2013 - 18:58

Хоста е като къщата/ домът който си си купил, домейна е като адресът/ улицата където е този дом.

Купил си хост, поръчваш и си купуваш и домейн /има проверка за свободност на избрано име/ - годишно домейна е около 20 лв.

След като си платиш домейна, около 24 часа - той става видим от dns сървърите по света - ще го видиш и ти.

Но това най-добре го направи към хост компанията ти - за да те обслужат комплексно.

 

Имаш 10 точки  от мен за този отговор.



#9 Guest_jjj_*

Guest_jjj_*
  • Guests

Публикувано 30 ноември 2013 - 13:10

смени хостинга 




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни