Към съдържанието

•  

Invisionbg.com преди, сега и на къде

invisionbg.com

• Влезте в профила си за да пишете
16 отговора на тази тема

#1 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Уроци

Публикувано 11 ноември 2013 - 16:27

Здравейте,

Предполагам повече от Вас сте запознати, че до скоро имаше проблем с IPS и многократните им заплахи. В тази насока сигурно сте прочели и че за кратко форума се продаваше. Е вече си имате нов собственик :P

На кратко искам да споделя, че за мен този форум винаги е значил много и самата идея, насоченост винаги да помагаме на хората, с каквото можем е била в основите му (и ще продължава да бъде). Не един път съм споделял, че няма да оставя този форум или пък да отиде при някой друг :D .. мил ми е.

Заглавието на темата е такова, защото абсолютно нищо значимо няма да се промени. За последните 2 седмици единствената промяна 1 размяна на една група и това е и така ще бъде. Е ще има няколко дребни неща (предимно като факта, че форума вече не е "скрит"), но по никакъв начин същността му няма да бъде променяна. Имам планове както за развитие на форума така и на цялостното му подобряване, но всичко с времето си.
За жалост малко повечко съм зает и за съжаление малко по-бавно ще правя нещата, но ще ги има.

Основно пиша тази тема, за да сте спокойни всички и да можете спокойно да публикувате/питате/качвате материали и да няма мисли от сорта "Какъв е смисъла, като утре може да го затворят".... е няма.

Та така. Пожелавам на всеки лек и успешен ден!

#2 Beatfan

Beatfan

Invisionizer

• Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 11 ноември 2013 - 16:38

Аз искам да благодаря на Tishu, за подкрепата и за това, че се зае с нелеката задача да извади форума от дъното... Той има повече възможности и идеи от мен, така че е редно той да бъде собственика на форума...

Вярно е, че тази форумна система постоянно търпи промени, повечето от които лично на мен ми идват в повече, да не говорим за бъговете. Но нещата следват своя ход и света се променя... Нашият форум е уникален с това, че все още съхранява работещи файлове и уроци от версия 2.3 до последната 3.4.x - а това наистина ще е жалко ако се загуби :)

Успех и аз ще помагам с каквото мога и когато мога :)

#3 Dragomir

Dragomir

SIMPLE

• VIP
  • PipPipPip
  • 203 Мнения:
Уроци

Публикувано 11 ноември 2013 - 17:02

Успех.

#4 D-rA

D-rA

Луд умора няма

• Админи
  • PipPipPip
  • 1089 Мнения:
Уроци

Публикувано 11 ноември 2013 - 17:57

Както вече ти писах - ще ти помагам, а и на всеки пожелал го.

Аааа и нали: "Луд умора няма" :f-harhar:

#5 eneos

eneos

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 296 Мнения:
Уроци

Публикувано 15 ноември 2013 - 10:37

Тише, винаги можеш да разчиташ на моята подкрепа! :)

#6 Crippler

Crippler

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 15 ноември 2013 - 20:29

Изключително съм щастлив да науча, че форумът ще продължи съществуването си! Аз съм част от InvisionBG вече няколко години, но за съжаление старият ми акаунт вече не е активен. И все пак нито за момент екипът тук не ми е отказвал помощ, информация за развитието на форума ми, за което съм ви искрено благодарен.

Едно от малкото наистина стойностни онлайн места (за България) където вместо обиди и саркастични подмятания ще получиш точна и конкретна информация относно запитването ти. 

Скоро започвам разработването на новия си форум, така че бъдете готови за един куп въпроси свързани с новата IPS версия. :P

#7 sate

sate

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 28 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2013 - 09:54

Късмет!

#8 grudge_stalker

grudge_stalker

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 21 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2013 - 11:45

И аз искам да споделя радостта си, че форума продължава да го има!

Желая успех на екипа :)

#9 Guest_jjj_*

Guest_jjj_*
  • Guests

Публикувано 18 ноември 2013 - 17:57

и аз ще се опитвам да помагам на потребителите ,но като гледам не мога да помагам толкова колкото самия аз се нуждая от помощ каквото знам ще се опитам да помогна...

#10 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Уроци

Публикувано 18 ноември 2013 - 20:01

Всички с времето си.

Благодаря на всички за подкрепата!

#11 Aspire

Aspire

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 30 ноември 2013 - 21:25

Късмет.

#12 MartoTG

MartoTG

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 280 Мнения:
  • IPB версия:3.3
  • Форум URL
  • Град:Велико Търново
Уроци

Публикувано 02 декември 2013 - 18:18

Радвам се, че след толкова време, отново откривам форума тук. Ако кажа, че е същия, това няма да е вярно, но за мен усещането е същото. Всеки, който е градил форум знае, че форумът не е системата, дизайна или "екстрите", а потребителите и отношенията, които се създават. Благодаря на всички, които сте все още тук, благодаря най-вече на хората, които устояха и все още ни събират заедно. Няма да пожелавам успех, защото той зависи от личните и взаимни усилия на всеки един от нас, ще пожелая само късмет, защото и той понякога е необходим.

#13 d0nTtoucH

d0nTtoucH

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 20 декември 2013 - 00:29

успех 

#14 Oclosawion

Oclosawion

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 5 Мнения:

Публикувано 27 март 2014 - 19:57

Както гледам , нямате много много онлайн потребители. Сега като гледам 7 хора са посетили сайта днес. Иначе успех и дано да се развиете. Форума ми допада. :)

#15 IPFaN

IPFaN

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 50 Мнения:

Публикувано 28 март 2014 - 16:58

^С малко реклама всичко се постига но явно няма желание :)..

#16 Oclosawion

Oclosawion

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 5 Мнения:

Публикувано 28 март 2014 - 18:03

@IPFaN - с реклами се стига до 1 място и спира. Може и да си направил сайт , но ако на потребителя не му допада няма как да се регне - този сайт лично много ми допада и се регнах. Е и с реклами има развитие , но им трябват силни партньори , иначе като гелдам екипа е сериозен , но няма никакъв активност от страната на потребителите. 

Предлагам да си направите Фейсбук страница , Twitter и т.н. (ако имате ме извинете). 

#17 D-rA

D-rA

Луд умора няма

• Админи
  • PipPipPip
  • 1089 Мнения:
Уроци

Публикувано 28 март 2014 - 18:53

Който търси съвет ще ни намери :ad:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни