Към съдържанието

•  

Има някакъв проблем с резултатите от търсене

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

#1 Илия Горанов

Илия Горанов

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 268 Мнения:
Уроци

Публикувано 15 март 2013 - 23:03

Виж на снимката!

Прикачени файлове

• Прикачен файл  problem.png   434,14K   31 Брой сваляния

#2 Beatfan

Beatfan

Invisionizer

• Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 15 март 2013 - 23:13

Кое по-точно, че нещо не стоплям? Че не е форматирано ли - това са уроци и са код, сигурно за това... Поясни.

#3 poznai

poznai

IP.Board user

• VIP
  • PipPipPip
  • 421 Мнения:
Уроци

Публикувано 16 март 2013 - 00:37

Не знам за това, но да се набутам малко в темата да предложа в Актуалните теми, вдясно да е първо името на последния лафил, а под него кога го е правил. Свикнах с този вариант и сега се бъркам, влизам по профилите на хората :>

долу българската уеб директория не работи, исках да видя кво е тва, ама..
а за собствениците на банерите, да знаят, че за сео е по-силно да има текстов линк, отколкото картинка.

.., освен това, футъра е силно място, аз там не бих сложил вражески връзки. По-скоро някъде в сайдбара.
ако тва те бърка де.

#4 Илия Горанов

Илия Горанов

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 268 Мнения:
Уроци

Публикувано 16 март 2013 - 03:55

Мда, ами стори ми се, че нещо в описанието на уроците е счупено, защото кодът излиза доста странно там :)
Сега като каза се загледах - верно е наред, просто изглежда странно... Сори!

#5 Beatfan

Beatfan

Invisionizer

• Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 16 март 2013 - 09:36

Не знам за това, но да се набутам малко в темата да предложа в Актуалните теми, вдясно да е първо името на последния лафил, а под него кога го е правил. Свикнах с този вариант и сега се бъркам, влизам по профилите на хората :>

На мен винаги ми е било неудобно да цъкам на датата, затова сега освен леко козметичните промени го направих да се цъка на заглавието на темата, което отваря Unread. Така хем ти отваря последното непрочетено, хем иначе си отваря самата тема, ако няма мнения в нея :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни