Към съдържанието

  •  

Услуги от Invisionbg.com

услуги инсталиране ipb конвертиране скин тема настройки модификации ъпгрейд

  • Влезте в профила си за да пишете
8 отговора на тази тема

#1 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 16 август 2012 - 22:33

Искам да предложа на всички посетители на този форум няколко вида платени услуги от които може да се възползвате.

- Инсталиране на IPB форум, ъпгрейд към по-нова версия или преместване на форума на друг хостинг
- Конвертиране на друг вид форум към IPB (поддържат се почти всички известни форумни сиситеми)
- Настройка на форума за максимална производителност и защита, включително от хакерска атака. Инсталиране и настройка на SEO компонент за бързо популяризиране на вашия форум и най-високи позиции в търсачките.
- Инсталиране на компоненти и модификации (безплатен превод на всяка от тях). Можете да се свържете с мен от какъв точно модул или модификация имате нужда и аз ще се опитам да я намеря.
- Инсталиране, настройка и модифициране на скин за форума. Това е най-важният елемент, лицето на форума. За съжаление готовите скинове не винаги могат да бъдат по ваш вкус. За това те могат да бъдат променени напълно, така че да отговарят на тематиката и стила на вашия форум. Пример: http://windows7bg.com/
- Пълна абонаментна поддръжка на IPB форум. Това включва извършване на актуални ъпгрейди, инсталиране на кръпки по сигурността, бекъп, поправка и оптимизация на базата данни, инсталиране на модификации.

За контакти:
- Лично Съобщение във форума
- Email: [email protected]

#2 Dragomir

Dragomir

    SIMPLE

  • VIP
  • PipPipPip
  • 203 Мнения:
Уроци

Публикувано 17 август 2012 - 00:42

Добра тема.Сигурно ще се възползвам от точка 3.Не ми ясно много много как да работя с IP.SEO.
Поздрави и успех ;)

#3 D-rA

D-rA

    Луд умора няма

  • Админи
  • PipPipPip
  • 1095 Мнения:
Уроци

Публикувано 17 август 2012 - 00:56

Помисли и за абонаментен съпорт - вероятно има хляб и в него. А може и за :cheers: да остане нещо. :)

#4 pgplamen

pgplamen

    Напреднал

  • VIP
  • PipPipPip
  • 313 Мнения:

Публикувано 23 август 2012 - 12:01

Аз вече се възползвах от една услуга и останах много доволен. Сега съм се загледал в една друга и ще видим какво ще излезе.

#5 pgplamen

pgplamen

    Напреднал

  • VIP
  • PipPipPip
  • 313 Мнения:

Публикувано 27 август 2012 - 17:26

Сега приключи и другата услуга предлагана от Invision а имено :
- Настройка на форума за максимална производителност и защита, включително от хакерска атака.
Надявам се да не се стига до там но все пак е добре човек да помисли предварително, останах доволен от качеството и бързината на работа.

#6 MuF

MuF

    Нов

  • Потребители
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 28 август 2012 - 16:53

Работил съм с много уеб дизайнери и какви ли не "чешити". Мога да кажа, че услугите, които Invision извърши за мен по моя форум надминаха очакванията ми по критериите качество, време и цена. На лице бяха професионално отношение към заданието и отговорност за постигането на максимално добри резултати. С две думи - човека направи всичко с желание и компетентност. :thankyou:

#7 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 28 август 2012 - 22:26

Благодаря на всички за оценката и признанието. :poklon:
Искам да споделя и едно мое наблюдение... IPB форумите отново започват да стават популярни, особено с излизането на последната версия, която е страхотна като производителност и бързина. Скоро очакваме и версия 3.4, която се очаква да има страшно много подобрения :)
Виждам колко зарибяващ става форума за повечето от вас и как искате още и още опции и екстри :). А хубавото е, че този форум го позволява и може да се модифицира много и да бъдат добавяни много разширения към него, модули.... Можете да си направите магазин или сайт за обяви, спортен форум със система за залагания, статии, уроци, гараж за автомобили, социална мрежа, портал, блогове, галерия, система за качване и сваляне на файлове и още и още... Отделно интерфейса и малките допълнения са стотици...
Вече около 10 години се занимавам отблизо с тази система и въпреки издънките и бъговете през годините, мисля че отново е на върха :)

#8 D-rA

D-rA

    Луд умора няма

  • Админи
  • PipPipPip
  • 1095 Мнения:
Уроци

Публикувано 29 август 2012 - 00:17

Виждам колко зарибяващ става форума за повечето от вас и как искате още и още опции и екстри :).

Истина е че е мноооого зарибяващо, чак до подводно гмуркане :rofl:
А този скин ме "заби" направо - и от следобяд си играя с него.
Струват си всичките ти усилия! :clapping: :cheers:

#9 dandio

dandio

    Потребител

  • Потребители
  • PipPip
  • 51 Мнения:

Публикувано 29 август 2012 - 19:46

Супер сте!



Теми съдържащи: услуги, инсталиране, ipb, конвертиране, скин, тема, настройки, модификации, ъпгрейд

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни