Към съдържанието

•  

- - - - -

Проблем с профилната страница

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

#1 Dragomir

Dragomir

SIMPLE

• VIP
  • PipPipPip
  • 203 Мнения:
Уроци

Публикувано 27 юни 2012 - 12:11

Колеги направих гаф на профилната страница.След множество редакции по темплерите на скина ми преди малко установих ще има много неприятен бъг който аз съм го направил.

Пробрах какво ли не, търсих като луд но полето неможе да се върне на предишното си място.Значи да кажа, че редактирах полето в IP.Downloads да се разпъне както трябва смисал това в средата.Ако случайно това е повлияло на това профилно поле има ли друг начин да го оправя без да повлияе на полето в IP.Downloads.

#2 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Уроци

Публикувано 27 юни 2012 - 18:07

Незнам какво си барам ама проблема ти идва от .IpsLayout_right

Има форматация: margin-right: -280px

#3 Dragomir

Dragomir

SIMPLE

• VIP
  • PipPipPip
  • 203 Мнения:
Уроци

Публикувано 27 юни 2012 - 18:10

Ето кода виж го:
Spoiler

Обаче може ли без да се бара това, че иначе се прецаква целия филм колко съм правил по IP.Downloads
Spoiler

#4 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • Форум URL
Уроци

Публикувано 27 юни 2012 - 18:53

Ами може да.Трябва да смениш на едно от двете места името ,примерно .IpsLayout_right1 и в цсс-а да му зададеш желаните от теб тагове.

#5 Dragomir

Dragomir

SIMPLE

• VIP
  • PipPipPip
  • 203 Мнения:
Уроци

Публикувано 28 юни 2012 - 11:27

Мерси братле, ще пробвам по късно да видим какво ще стане ако стане имаш една биричка с лимон от мене :ag:

Така не е с стойноста която ти ми даде, а е .ipsLayout_largeright.ipsLayout_withright { padding-right: 280px; }.Padding ми го направих да е 1 за да може да се разпъне IpsBox в Ip.Downloads.Така оправих го всичко си е ок.Сега въпроса е как да го разпъна средната колата в Ip.Downloads без да влияе на друго.Пробвах с начина на Тишо без успех.Може би аз немога да го напиша както трябва... нз

#6 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • Форум URL
Уроци

Публикувано 28 юни 2012 - 12:13

То става по "моя" начин , просто трябва да копираш всичко от 1вия див (в това число и всички класове и т.н.) и да въведеш твоите корекци.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни