Към съдържанието

•  

Нова Година

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2,307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Contributor

Публикувано 30 December 2011 - 10:23

Пожелавам на всички много много много приятно изкарване на новогодишната нощ.

Надявам се новата година да ви донесе само щастие , любов , здраве и късмет.Нека мечтите на всички да се сбъднат по два пъти :D :)

Весело прекарване и ще се видим след 3ти :)

#2 Илия Горанов

Илия Горанов

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 268 Мнения:
Contributor

Публикувано 30 December 2011 - 12:13

Весело изарване и от мен.

#3 Guest_PhoeNiX_*

Guest_PhoeNiX_*
  • Guests

Публикувано 30 December 2011 - 12:20

Весело изкарване на Новата Година. Много здраве, щастие и успехи през следваща година :)

#4 Guest_cocoa_*

Guest_cocoa_*
  • Guests

Публикувано 30 December 2011 - 12:31

В утрото на Новата година,с блясъка на идващите дни,нека радостта не ви отмине,с щастие и обич ви дари! Поздрави и на екипът на този прекрасен форум най-искрено ви пожелавам да си прекарате прекрасно Новата Година.

#5 MartoTG

MartoTG

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 280 Мнения:
  • IPB версия:3.3
  • Форум URL
  • Град:Велико Търново
Contributor

Публикувано 31 December 2011 - 02:27

Надявам се новата година да е ползотворна както в личен план така и в професионален. Дано Invision BG има по-голям успех и успее да се доближи до идеала на Invision, защото знам, че той е голям професионалист и прави най-доброто. Все пак тези, които се занимават сериозно знаят какво означава форумът за неговия администратор. Възхищавам се на хората, които имат желание да направят нещо, а когато го правят безвъзмездно това е още по-благородно. Макар и понякога да виждам личното неудовлетворение искам да му пожелая да не се отказва, защото всичко си струва макар и само заради нас. Искам да благодаря на екипа за това, че имам честта и удоволствието да работя с вас. И не на последно място, потребители, всичко тук е за вас, благодаря, че го оценявате.

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни