Към съдържанието

•  

- - - - -

Как да сложа собствен фон на тема?

Тази тема е архивирана. Това означава, че не можете да отговаряте в нея.
5 отговора на тази тема

#1 Guest_extreemer_*

Guest_extreemer_*
  • Guests

Публикувано 29 декември 2011 - 11:41

Как да сложа собствен фон на тема?

Аз съм с IP Board 3.2.2 , с оригиналната тема, само че малко съм я моднал, но не успях да си сменя фона ръчно! Точно от къде се сменя Background-а / фона на темата или по-точно кой файл се замества, кой файл е за фона на темата?

#2 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:

Публикувано 29 декември 2011 - 12:36

Сега ... ще изкажа малко лично мнение.Приеми го като градивна критика (това целя) ,а не като обида.

Правиш форум за Фотошоп.Това предполага да си на ти с нещата около CSS , цветове и т.н.
Малко си моднал оригиналната тема.Аз не виждам да си я моднал...
Въпроса ти е мн елементарен стига да помислиш малко.Ето как трябва да разсъждаваш в подобни ситуации.

1) Цъкаш с дясното копче в/у фона.От там се вижда дали е снимка (имейдж) или цвят.Виждаш че не можеш да го запаметиш следователно е цвят.
2) Ти си фотошоп майстор и си на ти с цветовата гама и затова трябва да си имаш на представа г/у кода на цвета.Ако не го проверяваш.
3) Влизаш си в .css файла на темата ти и си го намираш,редактираш и си много доволен от добре свършената работа.

П.С. И откога превода на форума ти е ТВОЙ превод? -

Превод:

PhotoShop-BG

#3 Guest_extreemer_*

Guest_extreemer_*
  • Guests

Публикувано 29 декември 2011 - 14:13

Относно превода съм си превел още около 100 думи/израза и затов съм писал там, пък и други форуми съм виждал да го пишат! Кой CSS файл да погледна!

#4 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:

Публикувано 29 декември 2011 - 14:19

Спокойно отдавна съм се примирил ,че в България етиката , законното право и т.н. е тотално заличено.

Поздравление за 100 думи от 20 000 :)

Та в styles.css e :)

#5 Guest_extreemer_*

Guest_extreemer_*
  • Guests

Публикувано 29 декември 2011 - 19:42

Благодаря, оправих се! Заключете темата!

#6 DoubleWay™

DoubleWay™

Web Developer

• Потребители
  • PipPipPip
  • 284 Мнения:

Публикувано 31 декември 2011 - 00:35

Искам да се изкажа и аз преди да заключа темата...

Не мисля, че превеждането на 100 - 200 думи е нещо, което прави превода твой, при положение, че са преведени още 20 пъти по 100-200 от InvisionBG. Следователно не виждам да има нещо, което да те навежда на този факт. Аз във форума ми съм превел[няма го като линк тук] доста повече от теб и все още съм оставил линк към този форум, защото благодарение на НЕГО ти в момента имаш ТОЗИ - СВОЙ и така изглеждащ форум и превод.. Но УВИ, ти не си първият, нито последният, който го прави.. Така че, няма какво да съжалявам. Не бе, остави си го. Може някой да ти повярва..