Към съдържанието

•  

Invisionbg хостинг

Тази тема е архивирана. Това означава, че не можете да отговаряте в нея.
51 отговора на тази тема

#1 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:

Публикувано 13 юли 2010 - 22:38

Добър ден/вечер на всички.

Наскоро хостинга на форума изтече (някои от вас може да са забелязали).Беше подновен за 3 месеца (доколкото знам).
......

Добре , оставям доброто отношение до тук и пиша направо:

Знам мн добре в каква държава живеем.Повечето хора са съкс и в пълния смисъл на поговорката негледат на тях да им е добре ,а на съседа да му е зле.Може би затова и съм много скиптично настроен към по-долните неща които ще изложа ,но се надявам .... много се надявам ,че поне хората които са тука да са истински българи...

Народе трябва да се съберат пари за подновяване на хостинг плана на форума.Хубавото е че парите не са чак толкова много ,но все пак са си съма.
Ето и нагледно:

За 6 месеца: 41, 40 лв. За 1 година: 82, 80 лева

Тук ще напища няколко думи.
Лично аз съм от почти 2г тук.Support съм от нз колко време ,но през ръцете ми са минало .... около 300 форума.За шефа незнам ,отделно други хора които са помагали.Сами си представете (сами си спомнете) какво този форум е направил за вас и какво имате сега от тук.Доиде и вашия ред да помогнете на форума.Знаете че тук няма нищо комерсиално , няма реклами ... няма откъде да се изкара и 1лв.Всичко е направено да ви улеснява ... всичко е направено да работи за вас.Искрено се надявам да сте разбрали това.Никога не сме търсели печалба или слава .... просто искаме да ви помагаме с каквото можем.
Тук искам да отбележа ,че целта на всичко това не е да се появи някои лоялен потребител и да даде 50лв и всичко да е ок.Целта е да се появят 10 човек да дарят по 5лв.Разберете го така - максималното дарение е в размер на 5лв.

Начин на плащане:

ePay: Клиентски номер (КИН): 0916755793

Може да ползвате и тази форма на плащане:
https://www.epay.bg/credit_wt.cgi

Незнам какво друго да кажа.Искам предварително да благодаря на всички.Оценяваме всякакъв вид помощ от всеки.Много ми се иска повечко хора да се задържат тук ,а не само да пускат по 1-2 теми , проблема решен и забравят за форума ... но такъв е живота :)

Отново благодаря на всички.Лек и успешен ден

#2 Beatfan

Beatfan

Invisionizer

• Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:

Публикувано 14 юли 2010 - 00:06

Благодаря на Tishu за тази тема. Радвам се, че е решил да я пусне и ви уверявам че идеята не е моя.
Не знам как изглежда отстрани и как изглежда бутона за дарения. Но искам да ви обясня нещо. Повечето хора си мислят, че аз като собственик на сайта трябва да си поемам всички разходи, защото аз съм решил да поддържам такъв форум и отговорността за поддръжката му е изцяло моя. Може и така да е. Но за разлика от много големи и популярни форуми в БГ пространството, които ползват ресурси, уроци и модификации от InvisionBg и печелят хиляди от реклама, аз не печеля и една стотинка.
Разберете го така - IPB форумите са ми хоби и всички усилия които хвърлям в последните 2 години тук са заради точно това мое хоби. Радвам се, когато помагам на други админи и когато виждам поне едно 'Благодаря пич' в някоя тема.
За съжаление това се превръща във все по-скъпо удоволствие и не мога да отделям лични средства за него.
Смятам да го поддържам сам най-много до края на годината, когато изтича и домейна. От там нататък ще зависи от вас :)
Вие рещавате дали искате да има такъв форум!

#3 Neytrex

Neytrex

Потребител

• VIP
  • PipPip
  • 59 Мнения:

Публикувано 15 юли 2010 - 12:46

Здравейте, с удоволствие бих помогнал за развитието на форума, но нямам epay :bn: Ако някой има PayPal, ще пратя някой лев с удоволствие :)

#4 Auris 1.6 vvt-i

Auris 1.6 vvt-i

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 23 Мнения:

Публикувано 15 юли 2010 - 13:17

Здравейте, с удоволствие бих помогнал за развитието на форума, но нямам epay :bn: Ако някой има PayPal, ще пратя някой лев с удоволствие :)

+1

#5 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:

Публикувано 15 юли 2010 - 13:21

[email protected] това е за paypal :)

#6 Auris 1.6 vvt-i

Auris 1.6 vvt-i

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 23 Мнения:

Публикувано 15 юли 2010 - 14:00

Mariana (акаунтът е на името на жена ми), you have sent ?2.60 EUR (казахте, че "таванът" е 5 лева и изчислих, че грубо е към 2,60 евро) to Tihomir. :ad: Поздрави за полезния форум. Бяхте ми много от полза в последните 2-3 дни (откакто ви открих :ah: ) и тепърва ще ви бъгвам с нови въпроси. :dance:

#7 bsd

bsd

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 105 Мнения:

Публикувано 15 юли 2010 - 15:19

бе нямам много в paypal но веднага ще пратя доларче
само да видя от къде се праща, че не съм изпращал до сега ....

едит:
намерих
Спас, you have sent $1.00 USD to Tihomir.
We have sent you a receipt for this transaction, and an email has been sent to your recipient . View transaction details

#8 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:

Публикувано 15 юли 2010 - 15:52

Благодаря ви много :thumbup:

PayPal balance: ?3.36 EUR , засега сме събрали това.

П.С. Аз ще даря последен ,да запълня нужната сума :)

#9 Илия Горанов

Илия Горанов

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 268 Мнения:

Публикувано 15 юли 2010 - 21:37

Е, аз имам ePay... ще се черпим като се видим...

• Guests
  • 0 Мнения:

Публикувано 16 юли 2010 - 16:39

Не ползвам онлайн разлащане а имам желание,да помогна.
Има ли друг начин?

#11 Илия Горанов

Илия Горанов

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 268 Мнения:

Публикувано 17 юли 2010 - 00:48

1. Преписваш си КИН-а, отиваш в офис на EasyPay и правиш пощенски запис за 5 лв. за този КИН.
Кликни линка за да намериш удобен офис.

2. Намираш банкомат, който работи с B-Pay системата (мисля на ОББ имат, на ПИБ със сигурност нямат)
От главното меню на банкомата избираш Други услуги и от списъка избираш B-Pay
На първия екран ще те пита за код на търговеца - въвеждаш 15005
На втория екран ще те пита за Персонален код - тук трябва да въведеш ЕГН-то на собственика на сайта
(вярвам, че ще ти го даде, ако попиташ на лично съобщение)
Ако е фирма - на тази стъпка се въвежда Булстат номера на фирмата, но в нашия случай е физическо лице, така че трябва ЕГН.
На следващия екран пишеш сумата, която желаеш да преведеш - т.е. пет лева
На последния екран пишеш PIN кода за картата ти и готово...

Можеш да си запазиш касовата бележка от банкомата :)

#12 Beatfan

Beatfan

Invisionizer

• Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:

Публикувано 17 юли 2010 - 21:19

Благодаря на Илия Горанов и на eneos за изпратените по 5 лева за хостинга на форума :poklon:

#13 eneos

eneos

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 296 Мнения:

Публикувано 18 юли 2010 - 17:28

Приканвам всички пишещи в този форум да помогнат с минималната сума от 5-6 лева. Повечето от нас са организатори на клубове по интереси за развлечение, а тук намираме безценна и полезна информация, която помага на нас не само в ежедневните проблеми с IPB, а и в критични моменти.
Така че нека се обединим, като колектив от ХОРА!

#14 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:

Публикувано 18 юли 2010 - 17:31

Досега (от моя страна) има събрано това: PayPal balance: ?5.90 EUR

• Guests
  • 0 Мнения:

Публикувано 18 юли 2010 - 18:29

Съжелявам но имам само 30 цента не се базикам с никой :( пратих 25 цента
tomislav, you have sent $0.25 USD to Tihomir. Другата седмица ще видя петък може би да мога да пратя 1-2 долара нов съм но искам да помогна защото и вие ми помагате. :)

#16 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:

Публикувано 18 юли 2010 - 23:00

Важен е жеста ,а не средствата :)

Благодарим :)

#17 MartoTG

MartoTG

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 280 Мнения:

Публикувано 18 юли 2010 - 23:03

Има ли начин да се включа по някакъв начин без карта, защото нямам години и всичко свързано с карти е невъзможно за мен?

#18 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:

Публикувано 18 юли 2010 - 23:12

1. Преписваш си КИН-а, отиваш в офис на EasyPay и правиш пощенски запис за 5 лв. за този КИН.
Кликни линка за да намериш удобен офис.

#19 MartoTG

MartoTG

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 280 Мнения:

Публикувано 18 юли 2010 - 23:15

Точно за нещо такова си мислех, благодаря.

• Guests
  • 0 Мнения:

Публикувано 19 юли 2010 - 13:38

Bojidar, you have sent $0.20 USD to Tihomir.
Толкова имам, толкова пращам :)
Все пак сте ми помагали много ;)
Поздрави :)