Към съдържанието

•  

- - - - -

Проблем с iPoints System 3.0.2

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

• Guests

Публикувано 10 юли 2010 - 13:45

Значи, версията ми е 3.0.5 Retail..
модула е инсталиран, всичко е 6, но когато натисна на менюто горе таб-а iPoints ми изписва

Error: iPoints Access Denied.

И в профила не показва информация за точките на потребителя.. едитнах всички файлове и инсталирах модула както пише в Fresh Install-а :poklon:
Edit : Гледах и за permissions но никъде не намерих :blink:

Оправих се
, но сега се чудя от къде са настройките :S в смисъл където колко да печели на пост и тн

#2 bsd

bsd

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 105 Мнения:
Уроци

Публикувано 10 юли 2010 - 14:33

Или в My Apps или някъде из system settings ...

• Guests

Публикувано 10 юли 2010 - 19:18

Благодаря.. а има ли начин да се направи от там при настройките да може да се дава точки на даден потребител примерно пиша потребителското име и ме пита колко точки да му дам и му ги давам.. А и може ли да се направи нещо като кешлог подобно на това за phpbb2 http://wp-points.com/cashlog.php

#4 bsd

bsd

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 105 Мнения:
Уроци

Публикувано 10 юли 2010 - 19:45

Честно казано идея нямам, не съм ползвал мода, въпреки че възнамерявам ...
Ако поне малко прилича на един, който съм ползвал за друга система то би трябвало да може да ги пращаш от админ акаунта, но трябва да има и поле в профилите в админ панела ...

• Guests

Публикувано 10 юли 2010 - 20:23

Тва за пращането го разбрах, отиваш на iPoints линка горе в менюто, там в търсенето на потребител, намираш потребителя и там има да управляваш точките.
Ами за кешлога ?

#6 Guest_antonu_*

Guest_antonu_*
  • Guests

Публикувано 18 октомври 2010 - 18:20

Аз се изправих пред следният проблем.

Банката няма никаква лихва, и нямам представа от къде може да се зададе процент :?

Някой някакви идеи ?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни