Към съдържанието

•  

IPB 3.1.0 Статус Актуализация

• Влезте в профила си за да пишете
7 отговора на тази тема

#1 Tsvetilian Yankov

Tsvetilian Yankov

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 593 Мнения:
Уроци

Публикувано 05 февруари 2010 - 16:46

След като във версия на IPB 3.0.x беше въведен статус ъпдейта. Логично следващата стъпка на разработчиците е да създаде история /архив/ на тези статус ъпдейти, както и да добави възможността за коментари на всеки отделен ъпдейт ! В следващото видео, ще видите точно това за което говоря :)

[nutb]Rp3XHU72YME[/nutb]

Хитър ход според мен е използването на Ajax, което както казват разработчиците, помага на хората чиито браузъри не поддържат JavaScript!

Ajax също позволява на потребителите който въвеждат коментар да го изпращат буквално за части от секундата, без да се обработват хиляди заявки към базата данни и т.н. , същото важи и за самия статус ъпдейт!

Ето и как изглежда самата страница с историята на статус актуализацията :

Прикачен файл  Shades_20091223_121145.png   277,06K   58 Брой сваляния

Друга добавка е и мейл известията при нов отговор или ъпдейт на статуса :)

Вашият статут ще може също да се актуализира автоматично от Facebook, ако използвате Facebook Connect.

Надявам се темата да ви е харесала! Преди да копирате темата ме питайте няма да откажа на никой, просто искам да знам :)

#2 Beatfan

Beatfan

Invisionizer

• Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 05 февруари 2010 - 18:00

:ag: Това си е чист Facebook вграден в IPB. Ей голяма мания - убиха се да я имитират тази бъгня :kick:

#3 Tsvetilian Yankov

Tsvetilian Yankov

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 593 Мнения:
Уроци

Публикувано 05 февруари 2010 - 18:06

:ag: Това си е чист Facebook вграден в IPB. Ей голяма мания - убиха се да я имитират тази бъгня :kick:

Представи си като интегрират и Twitter Connect за версия 3.1.0 :ag:

#4 eneos

eneos

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 296 Мнения:
Уроци

Публикувано 05 февруари 2010 - 18:31

Вчера получих нечовешки имейл:

"Георги Петков и Иво Иванов станаха приятели във фейсбук!" :rock:

Изобщо не ми стига до главния мозък как може човечеството толкова да е оглупяло с този фейсбук?!
И каква е точно неговата функция?

Явно версията 3.1 ще продължи тоталното отнемане на мисловна дейност между хората и откриването на нова ера с виртуални безсмислени връзки, които отдавана залязоха по сайтовете за запознанства.

#5 Beatfan

Beatfan

Invisionizer

• Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 05 февруари 2010 - 19:30

Явно версията 3.1 ще продължи тоталното отнемане на мисловна дейност между хората и откриването на нова ера с виртуални безсмислени връзки, които отдавана залязоха по сайтовете за запознанства.

:poklon:

Идея си нямаш колко ми е жал за начина по който хората общуваха във форумите преди няколко години. Имаше страхотни теми и хората разсъждаваха и обсъждаха наистина сериозни въпроси и идеи. От ден на ден все повече наблюдавам как хората започва да ги мързи да мислят, какво остава да напишат нещо смислено. Само чатове, снимки, клюкарски сайтове и Facebook с неговите безкрайни присъединявания към групи с безумни заглавия и идеи!

#6 Tishu

Tishu

Darkness inside me ..

• Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Уроци

Публикувано 06 февруари 2010 - 02:37

Добре дошли в 21 век :)

#7 Tsvetilian Yankov

Tsvetilian Yankov

Напреднал

• VIP
  • PipPipPip
  • 593 Мнения:
Уроци

Публикувано 06 февруари 2010 - 10:42

Каквото и да си говорим е ясно,че всички сайтове вървят все повече към социалните мрежи :) Колкото и да е странно е факт :blink: Лични аз влизам във facebook само и единствено за да видя каква глупост са написали приятелите и да прочета някоя новинка :bn: И да не искаме и да искаме всички сайтове стават "социални". Иначе това, че IPB заприличва на фейсбук може само да донесе все повече и повече потребители :)

• Guests

Публикувано 10 февруари 2010 - 12:14

:poklon:

Идея си нямаш колко ми е жал за начина по който хората общуваха във форумите преди няколко години. Имаше страхотни теми и хората разсъждаваха и обсъждаха наистина сериозни въпроси и идеи. От ден на ден все повече наблюдавам как хората започва да ги мързи да мислят, какво остава да напишат нещо смислено. Само чатове, снимки, клюкарски сайтове и Facebook с неговите безкрайни присъединявания към групи с безумни заглавия и идеи!

+1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни