Към съдържанието

  •  

- - - - -

Остатаци от ibPro*


  • Влезте в профила си за да пишете
11 отговора на тази тема

#1

  • Guests

Публикувано 17 февруари 2009 - 19:34

Здравейте всички!

Преди време инсталирах ibProBattle и ibProArcade, но нито една от 2-те не можах да разбера как да я настоя без да ми обърка/развали и форума. Форума ми е 2.3.5. След като си поиграх 1/2 дена с тези 2 мода реших да ги махна, все пак може и без тях. И след като ги uninstall останаха някой дребни линкове който ме дразнят а и потребители ми. Ето какво остана след като ги премахнах.
Публикувано изображение

И от ляво на Календар Потребители Търсене Помощ.

Пробвах се по обратният път на инсталацията да ги оправя но не можах. Тук си пролицават и мойте умения но какво да се прави никой не се е родил научен. По темата...
Ако може някой да ми каже или насочи каде по точно да барна за да ги премахна.

Също искам да попитам за езиков пакет на Български за Article (това което при ва е "Уроци").

п.п. Прекрасен форум!

#2 Tishu

Tishu

    Darkness inside me ..

  • Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Уроци

Публикувано 17 февруари 2009 - 21:00

Така.Сега хващат файловете fresh install на двата мода и гледаш кои файлове си модвал (променял) и ги връщаш както са си били.
С една дума инсталация наобратно :D

#3 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 18 февруари 2009 - 00:28

Модулът "Уроци" при нас съм го превеждал сам, като превода дори не е пълен, а само основните неща и менютата. Ако ти върши работа, ще ти дам превода :)

#4

  • Guests

Публикувано 18 февруари 2009 - 00:51

Така.Сега хващат файловете fresh install на двата мода и гледаш кои файлове си модвал (променял) и ги връщаш както са си били.
С една дума инсталация наобратно :D


Мерси много за помоща, но това както казах вече съм го напраил (може би не съм гледал достатачно внимателно). Ако можеш да ми кажеш точното място. :unsure:

Модулът "Уроци" при нас съм го превеждал сам, като превода дори не е пълен, а само основните неща и менютата. Ако ти върши работа, ще ти дам превода :)


Разбирасе, че ми трябва не бих отказал :rolleyes:. Понеже аз се опитвам с програмта Dev-php да го редактирам на български, но след това то излиза на ������ и не става. :blink:

#5 Tishu

Tishu

    Darkness inside me ..

  • Собственици
  • PipPipPip
  • 2307 Мнения:
  • IPB версия:3.1
  • Форум URL
  • Град:Раднево/Габрово
Уроци

Публикувано 18 февруари 2009 - 14:54

Нямам файловете на модовете ,но по-принцип едитвал ли си този файл при инсталирването им?
Profile View -> personal_portal_main

#6

  • Guests

Публикувано 18 февруари 2009 - 23:40

Благодаря Tishu, оправих проблема. :thumbup:
А по въпроса с българския език на този мод "Уроци" дали ще се намери някой да прати? :rolleyes:

п.п. аз съм Lukas след... 2 чава като пуснах темата видях, че съм слязал с другия акаунт :)

#7 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 18 февруари 2009 - 23:49

Защо ползваш два акаунта - Lukas, Izverg? Избери си кой ще остане, защото другия ще изтрия :ad:

#8

  • Guests

Публикувано 19 февруари 2009 - 00:06

Съжалявам, изтрий Izverg :unsure:
Единия е мой другия на мой приятел. Ползвах го с негово позволение

#9 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 19 февруари 2009 - 14:19

Няма проблеми в такъв случай - нека да си стои. Просто не ползвай и двата акаунта, а само единия. Иначе става объркване :)

Ето и БГ превода на системата за уроци към нашия сайт. Отново казвам, че превода не е пълен, а само частичен!

Прикачен файл  lang_ams.rar   3,01K   4 Брой сваляния

Самата система е:

style_images/1/click-me.gif

#10

  • Guests

Публикувано 19 февруари 2009 - 15:25

Благодаря за БГ превода, но можеш ли дами кажеш защо след като го сложа/заместя и се получава така? Аз ползвам UTF-8. :blink:

Публикувано изображение


п.п. Може да изтриеш Izverg. За сега ще ползвам този, ако няма проблем...

#11 Beatfan

Beatfan

    Invisionizer

  • Админи
  • PipPipPip
  • 3444 Мнения:
Уроци

Публикувано 19 февруари 2009 - 15:32

Къде ползваш UTF 8 :blink:
За правилно визуализиране на кирилицата навсякъде препоръчват енкодинг windows-1251
Разгледай тази тема - http://invisionbg.co...p;showarticle=7
По този начин е направено в този форум.

#12

  • Guests

Публикувано 19 февруари 2009 - 16:03

Направих това което пишеше във Урока, но се получава иероглифи от рода на "Рљ'РІРѕ стаа man? РќРµ СЃСЉРј"
Също така добавих и този Вграден кирилизатор от другата тема, и пак не се оправя. Според мен се бута някаде в самия xampp (форума е инсталиран на моя компютър и ползвам xampp) но не се сещам точно каде из config файлове се бута. :unsure:

Оправих се, просто трябваше да пренапиша някой части от форума, и всичките мения и теми. Защото езиковия пакет който съм ползвал е с формат UTF-8 :blink:
Сега си работи добре и е много по - добре от стария UTF-8.
Благодаря :dance:

п.п sorry за постовете един след друг, проблема е решен и исках да го съобщя :naughty:


0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни